Këto këngë do të publikohen sot

By

Dita e mërkurë është rezervuar për të publikuar këngë nga disa këngëtarë.

Sot do të lëshohet në youtube projekti i Fjolla Morinës me titull ‘Fustani’, bashkëpunimi i Bleros me Ylber Osmanin me titull ‘A e din’ dhe Kida ‘Merri krejt’.

Këta artistë i kanë paralajmëruar këngët përmes rrjeteve sociale ku edhe kanë shpërndarë pak nga klipet e reja.

Dy prej tyre do të lansohen rreth orës 17:00./Prive.al

Artikuj të ngjashëm