Sinan Vllasaliu dhe Vjollca Haxhiu sërish në bashkëpunim

By

Pak para fundit të këtij viti, Sinan Vllasaliu dhe Vjollca Haxhiu erdhën me një bashkëpunim të ri.

Kënga e re titullohet “Hala të du”, dhe u nda në rrjete sociale nga të dy artistët.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vjollca Haxhiu (@vjollcahaxhiuu)

Kujtojmë që dyshja artistike kanë bashkëpunuar edhe më parë në hitet si “Nanush”, “Jemi kombinim” dhe “Tung Tung”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm