Këngëtarja e famshme qenka beqare që dy vjet dhe këtë e tha publikisht

By

Selena Gomez ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet në lidhje me marrëdhëniet e saj të cilat kanë qarkulluar së fundmi.

Këngëtarja 27 vjeçare hyri në Instagram për t’iu treguar të gjithë fansave të tyre të vërtetën.

“Unë nuk jam në lidhje me askënd”, shkroi ajo.

“Jam beqare për gati dy vjet”.

Sipas E! News, Selena së fundmi është parë me ish të dashurin Samuel Krost, duke çuar në spekulime tek fansat se ata mund të jenë ribashkuar.

Nëse nuk e dini, këngëtarja ka qenë e zënë kohëve të fundit duke promovuar muzikën e saj të re./Prive.al

selena gomez addresses dating rumors 014379529

Artikuj të ngjashëm