Emocionuese: Zanfina kujton Monën me rastin e ditëlindjes

By

Data 1 Shtator për këngëtaren Zanfina Ismaili dhe familjen në përgjithësi përbën një datë të shënuar.

Kjo për faktin se në këtë datë, zonja e ndjerë Mona Ismaili do të shënonte ditëlindjen e saj shkruan Prive.al.

Kujtimi dhe respekti nga Zanfina nuk kanë munguar e cila ka shprehur emocionet e saj përmes një postimi në rrjetin social Instagram ku Zani shprehet:

Urime ditelindja mami! Cdo here kena dal bashke… Sot eshte dasht na me kon bashke po jeta na ndajti aq padrejte. Po munohna mu bo e forte si ti! Me te bo krenare! Po gjithqka eshte shume me e veshtire pa ty. E kom vec 1 deshire: me të pa edhe nje here.. ??

Artikuj të ngjashëm