Këngëtaret e njohura në takim pune: Çka po ziejnë ato! (Foto)

By

Janë dy këngëtare mjaft të dashura për publikun edhe pse muzika e tyre nuk është aspak komerciale.

Është fjala për Irma Libohova dhe Rovena Dilon. Dy artistet sot kanë shijuar një takim pune ku kanë zbuluar pak përmes një fotografie të përbashkët.

Dilo ka shënjë si gjurmë se bëhet fjalë për projekte teksa Libohova ka komentuar se është ‘top sekret’.

A po vijnë në bashkpunim këngëtaret e njohura apo kanë në plan diçka tjetër, pritet të zbulohen në ditën kur ato vendosin të flasin./Prive.al

#projekte @ilibohova #biseda #punë ?☝??????? tek #treehouselounge tek shpia

A post shared by Rovena Dilo (@rovenadilo) on

Artikuj të ngjashëm