Motër e vëlla publikojnë këngë, Beatrix dhe Alban Ramosaj me projekt të përbashkët

By

Dyshja e njohur motër e vëlla, Alban dhe Beatrix Ramosaj, sapo kanë publikuar një këngë.

Projekti i tyre i ri, flet për marihuanën e kënga quhet “Get High”.

Dyshja nuk kanë lansuar ndonjë klip, por vetëm versionin audio të këngës në kanalin e Alban Ramosajt në Youtube.

Dëgjojeni këngën e tyre të re:

Artikuj të ngjashëm