Pritja merr fund, Albert Stanaj zbulon datën e publikimit të këngës së re (VIDEO)

By

Më në fund, projekti i ri i paralajmëruar javë më parë nga Albert Stanaj, është gati.

Këngëtari shqiptar i njohur edhe ndërkombëtarisht, ka bërë me dije përmes Instagramit se kënga me titull “SËEAT” do të dalë këtë të premte.

Alberti ka arritur suksese të mëdha në Amerikë me projektet e tij si dhe prezantimet në emisione të famshme atje.

Këngëtari vitin që shkoi ishte në Kosovë për të performuar krah Dua Lipës dhe Gashit në festivalin Sunny Hill./Prive.al

Artikuj të ngjashëm