Këndoi me Erën në Botëror, kosovarja ia mori zemrën Will Smithit

By

E tërë vëmendja mediatike dhe ajo e opinionit publik, po vazhdon të mbetet e përqendruar në performancën që Era Istrefi dha krah reperit Will Smith në botëror!

Këngëtarja e reperi, së bashku me Nicky Jam performuan këngën e tyre “Live it Up” në Finalen e Kampionatit Botëror në Lezhinski Stadium në Rusi.

E tani, pasi kjo ëndërr e bukur ëprfundoi, Ëill Smith i ka thënë disa fjalë për bashkëpunëtoren e tij kosovare, Erë!

Smith është impreisonuar nga Era, dhe publikisht ka shkruar fjalë fantastike për të.

“Era Istrefi, ti je e bukur, Shpirt Delikat. Vazhdo të buzëqeshësh”, ka shkruar reperi e aktori në një koment, ku i përgjigjet Erës në një koment paraprak. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm