Kaq kushtojnë vetëm një palë vathë të Nora Istrefit (FOTO)

By

Nora Istrefi është njëra ndër artistet e shoëbizit shqiptar, e cila shpenzon shumë në veshje.

Së fundmi, një paraqitje e saj ka rënë në sy për shkak të elegancës dhe dukjes së saj në përgjithësi.

Ajo ndau me ndjekësit e saj një fotografi në të cilën shihet e veshur me një fustan të Valdrin Sahitit dhe një palë vathë të cilët kushtojnë hiç më pak se 425 euro të markës Alessandra Rich.

Sa i përket muzikës, kënga e fundit e saj është bashkëpunimi me Butrint Imerin “Dy Zemra”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm