“Bomba” e Shqipes: Provon me fakte se dy konkurentët gënjyen të gjithë në “Përputhen”

By

Ish-konkurentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj ka bërë publik një skandal të madh ditën e sotme.

Dy prej konkurentëve, Tea dhe Andi duket se njiheshin përpara programit.

Kjo bazuar në foton e publikuar nga Shqipja që shfaqë dy protagonistët, çift.

Mashtrimi që kanë bërë, sipas ish-konkurentes e cila u përjashtua, është një indikacion mëse i qartë që të veprohet njëjtë edhe me ta.

Mbetet të shihet nëse do të ketë reagim nga produksioni në lidhje me këtë foto. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm