Shakira dhe Jennier Lopez në armiqësi: Çfarë ndodhi mes dyshes që elektrizuan skenën?

By

Shakira dhe Jennifer Lopez kanë qenë në lajme ditët e fundit pas komenteve të kësaj të fundit për performancën e saj në Super Bowl me të parën.

Artistja portorikano-amerikane zbuloi se performimi në shfaqjen e Super Bowl me kolumbianen ishte “ideja më e keqe në botë”. Këto fjalë të kujtojnë tensionin që ekzistonte para ndeshjes.

Shakira dhe Jennifer Lopez do të ishin përgjegjëset e spektaklit të pjesës së parë të Super Bowl në vitin 2020. Të dyja do të performonin veçmas shfaqjet e tyre dhe do të bashkoheshin vetëm në fund të performancës.

Jennifer Lopez nuk ishte e lumtur për këtë. Ajo, sipas raportimeve, dëshironte të kishte më shumë rëndësi në skenë. Lajmi për praninë e kolumbianes nuk u prit shumë mirë.

Ky faktor, me afrimin e datës së ngjarjes së shumëpritur, thuhet se ka nxitur armiqësi mes dy yjeve deri në atë pikë sa marrëdhënia e tyre është acaruar.

Mungesa e kimisë ishte shumë e dukshme në konferencën për shtyp pas Super Bowl. Shakira dhe Jennifer Lopez morën pjesë në media, por qëndrimi i tyre joverbal tregonte një siklet mes dyshes.

Kur njëra fliste, tjetra i shmangej vështrimit të tyre. Asnjëra prej tyre nuk tregoi një qëndrim të mirë kur iu përgjigj pyetjeve. Kjo sjellje ishte e çuditshme për mediat.

Të dyja u përpoqën të shuanin thashethemet duke u përqafuar në fund të emisionit. Gjithashtu në rrjetet sociale, Shakira lavdëroi JLo për performancën e tyre të përbashkët.

“Faleminderit JLo për një natë që tregon gjithçka që latinët kanë për të ofruar”, shkroi Shakira në llogarinë e saj në Twitter. Jennifer Lopez e ripërtoi atë mesazh, duke shtuar dy emoji me zemër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm