“Kemi jetë të mrekullueshme seksuale falë balerinit të Dancing with the Stars”

By

Nikki Bella është në idhje me ish vallëtarin e “Dancing With The Stars” Arter Chigvintsev, dhe jeta e tyre seksuale është ‘e mrekullueshme’ për shkak të karrierës së tij.

“Arter dhe unë kemi një jetë seksuale të mrekullueshme”, tha Nikki.

“Kur thonë se kërcimtarët janë më të mirët, më lejoni t’ju them: Pasi të keni një kërcimtar, nuk do të kërkoni tjetër. Kjo është. Nëse ai më lë mua, unë do të shkoj në balet çdo atë sepse kështu është”.

Ai thjesht lëviz ato vithe dhe ai e bën këtë gjë lakuriq”, shtoi Nikki./PRIVE.AL

Image result for artem chigvintsev

Artikuj të ngjashëm