Detaje nga pushimi i Fjolla Morinës me të dashurin (FOTO)

By

Për Fjollën befasitë nuk kanë të ndalur, dhe jo befasi do si do. Duket të jetë i dashuri i saj i ri ai i cili po perkujdeset që ajo të kaloj momentet më të mira të jetës së saj.

E nisi me veturë luksoze, unazë të çmueshme dha ja tek kemi detaje përmes fotografive të publikuara nga vetë ajo në rrjetin social snapchat.

Bukuroshja seksi dhe mjaft e përfolur po pret të mbushë  të 30-at e saj në pushime mjaft romantike në Turqi.

Me gjasë edhe kto pushime janë aranzhuar në mënyrë që të jenë befasi për këngëtaren nga  dashuri i saj i cili edhe kësaj radhe mbeti enigmatik e i pa ekspozuar./PRIVE.AL/

13016487_10201446204032844_1595710422_o13009698_10201446204832864_574440952_o13036349_10201446203792838_954920567_o13016897_10201446204272850_643131546_o
 

Artikuj të ngjashëm