Vesa Luma ndjen nostalgji për ‘natën e beqarisë’ (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur Vesa Luma e cila tash e një kohë është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta, ndjen nostalgji për kohën e kaluar.

Përmes Instagramit, Vesa, zgjodhi të publikojë një fotografi në të cilën na rikthen në natën e saj të beqarisë teksa përkrah saj shiheshin edhe prezantuesja Ramize Murtezi, ish Miss Kosova Agnesa Vuthaj si dhe Merita Marteti.

Ajo shihet e veshur në veshje tradicionale nusërie duke shkëlqyer kështu në njërin prej eventeve më të rëndësishëm të jetës së saj.

Kujtojmë se nga martesa me reperin, Vesa gëzon edhe një djalë me të cilin së fundmi janë kompletuar duke përforcuar edhe më tepër termin ‘Familje’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm