Sot është një ditë e veçantë për Bleron dhe Afrona Dikën

By

Dita e sotme shënon përvjetorin e lidhjes së Bleros me Afrona Dikën, dhe nuk do të shkonte pa një urim në rrjete sociale.

Ishte Blero ai që publikoi një fotografi ku shihet me Afronën dhe shkruan: “Urime gjashtë vjetori dashuri”.

No description available.

Kujtojmë se së fundmi, Afrona Dika ishte e ftuar në Prive për të ndarë “5 Datat” e saj më të rëndësishme.

Në këtë pjesë, ajo nuk kishte si mos të përmendte lidhjen me këngëtarin e më pas edhe martesën e tyre, ku ceremonia u mbajt në plazhin e bukur të Shëngjinit.

Për herë të parë ajo ndau çdo detaj të njohjes së tyre, raportin me vajzën e Bleros si dhe ish-bashkëshorten e tij.

Intervista në videon e mëposhtme na sjell në një frymë krejt ndryshe Afrona Dikën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm