Loredana është ‘KING’ – Alexa sapo na la pa fjalë (VIDEO)

By

Emri Loredana ka marrë dhenë në Gjermani e Zvicër.

Reperja shqiptare është bërë shumë e famshme pasi solli disa projekte me Mozzik dhe solo.

Duke grumbulluar miliona klikime në platforma të ndryshme dixhitale dhe së fundmi albumi i saj, ajo arriti të marrë vëmendje të madhe.

Gjatë ditës së sotme, Loredana postoi një video në Instagram me anë të cilës ftoi fansat ta ndjekin edhe në Amazon.

Përveç kësaj, në video, reperja flet me Alexa’n, gruan e Microsoftit që i përgjigjet njerëzve.

Kur Loredana e pyet kush është King ajo thotë Loredana.

Poashtu, nëse ende nuk e keni dëgjuar Lorin duke bërë freestyle e keni mundësinë tani.

Theksojmë që po flitet për një ndarje të saj nga burri Mozzik me të cilin ka vajzën Hanën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm