Keisi shkëlqen në trendin e fundit të ‘fustanit transparent’

By

Në postimet e saja të fundit, Keisi ka bërë të ditur që është arratisur në pushim. Destiancioni i sja është vendi i bukur i Tulum në Meksikë.

Përveq që po shijon disa ditë larg nga stresi i përditshmërisë ajo na ka servirur pamje dhe veshje të bukura.

Në disa nga fotografitë që ajo ka ndarë, Keisi ka veshur në fustan në zi transparent që pati një rikthim këtë vit.

Thënë kështu, ka një temë gjithëpërfshirëse që kapërcen kategorizimin në 2023: veshja transparente. E bukura e këtij trendi është se gjithçka ka të bëjë me luajtjen e veshjeve transparente me stilin tuaj personal në mendje. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by BKC Official (@bkc___)

Artikuj të ngjashëm