Yll Limani publikon këngën e re (VIDEO)

By

Yll Limani ka publikuar këngën e re.

Projekti muzikor quhet “Kur t’kujtohet” dhe është realizuar nga Fatjon Miftari bashkë me këngëtarin.

Projekti nuk vjen me një klip të zakonshëm pasi Ylli zgjodhi që një rrugë pafund të shoqëronte këtë këngë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm