Publikohet ‘Money’ nga Fero dhe Morena (VIDEO)

By

Është publikuar dueti mes Feros dhe Morena Tarakut.

Projekti muzikor quhet ‘Money’ dhe është i pari që bëri bashkë këta dy artistë.

Nëse nuk e dini, Fero së shpejti sjell këngë me Genta Ismajlin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm