Kë e ka shpirt Elinel?! (FOTO)

By

Këtë vit e ka pasur ndoshta më produktivin dhe më të ngjeshurin në aspektin profesional.

Reperi Elinel me një varg projektesh, solo e bashkëpunim ka korrur sukses përgjatë muajve që lamë pas.

E në rastin më të freskët, projekti ‘Shpirt’ nga ai dhe Flori Mumajesi gjithashtu u shndërrua në një hit të pakontestueshëm.

Puna e madhë në këtë projekt, përfshirë inqizimin në studio dhe realizimin e videoklipit, e finalizuar në mënyrën më të mirë të mundshme i ka lënë pak kohë relaksit.

Elinel, siç shihet në disa fotografi të siguruara nga Prive.al, pasditen e sotme e ka kaluar me vajzën e tij tashmë një vjeç.

Një gjë që mund të thuhet sigurtë është pa dyshim fakti që princesha e vogël përbën ‘shpirtin’ e reperit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm