Ledri publikon videoklipin e ri surprizë

By

Gjatë mesnatës, Ledri Vula ka publikuar albumin e tij 10/10 i cili ishte paraparë të lansohej më 10 prill.

Megjithatë, reperi tha se albumi doli për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi dhe se gjersa njerëzit të rrinë në shtëpi, të paktën të dëgjojnë muzikë.

Tani reperi publikoi projektin 10/10 me videoklip dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm