Elita e vozit, Gjiko veç kënaqet (FOTO)

By

Nga pushimet e çiftit simpatik të skenës kosovare, momentet e bukura nuk janë të pakta.

Ata po kujdesen në maksimum që të shijojnë çdo moment të kësaj periudhe të kaluar bashkë.

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi, duken tejet ët lumtur nën shoqërinë e njëri tjetrit, dhe japin përshtypjen se janë dashuruar deri në vesh.

Ata po jetojnë verën në Santorini të Greqisë, ku luksi e pamja magjepsëse nuk mungon aspak.

Në një imazh që Elita ka publikuar në Instagram, dyshja duket se po kënaqen, përderisa bukuroshja vozit motoskafin e Gjiko thjesht shijon momentin duke qenë ‘mysafir’ i të dashurës së tij në këtë rast. /Prive.al

Catching waves ?

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Artikuj të ngjashëm