Dëgjojeni Kim Kardashian duke folur shqip!

By

Një ndër yjet botërorë Kim Kardashian ka befasuar teksa në një video që po qarkullon në rrjete sociale flet shqip!

Ajo dëgjohet duke thënë ‘Sa bukur Mario’ teksa ky i fundit ia kthen ‘Mashallah, shumë bukur’.

Ndryshe, Kim tash e disa vite ka konsoliduar një miqësi të fortë me grimerin e saj personal, Marion që është shqiptar nga Mali i Zi.

Ai madje ka qenë protagonist edhe i episodeve të Keeping Up with the Kardashians dhe shumicën e kohës e kalon pranë motrave Kardashian. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm