Gjatë karantinës Action Bronson humbi dhjetëra kilogramë dhe përpjekja vazhdon

By

Së fundmi Action Bronson ka ndarë në llogarinë e tij në Instagram rutinën e fitnesit që po e ndihmon në humbje të peshës.

“Meritoj një trup seksi”, shkruan në postimin e tij ndër të tjerash.

Action Bronson Tweets Out The Tracklist For His Album 'Mr. Wonderful' - XXL

Reperi me prejardhje shqiptare peshonte 164 kilogramë por që tani ka rënë në 128 pasi humbi plot 36 kilogramë.

Ky ndryshim erdhi si pasojë e pandemisë që detyroi njerëzit në botë të vetë-karantinohien, dhe pse jo të bëjnë një ndryshim rrënjësor kështu si reperi.

Reperi po ashtu thekson se ai është mëse i përkushtuar në palestër dhe nuk e ka ndërmend të ndalet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm