Ky ishte reagimi i parë i bashkëshortit të Afërditës kur kuptoi se ajo ishte shtatzënë

By

Së fundmi, modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj zbuloi se ajo dhe bashkëshorti i saj po bëhen prindër për herë të parë.

Çifti në marsin e vitit 2021, do të bëhen prindër të një vogëlushi.

Në Instagram, ajo u përgjigj në disa nga pyetjet e fansave të saj, ku na tregoi më shumë edhe për reagimin e bashkëshortit të saj kur kuptoi për shtatzëninë.

Ajo thotë se ai nuk mund ta besonte. I tregoi testin pozitiv të shtatzënisë, por i kishte thënë se nuk do ta besonte derisa doktori t’ua konfirmonte.

Por shtatzënia u konfirmua, dhe tani Afërdita është në muajin e pestë, dhe çifti janë tejet të lumtur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm