Ky postim i Nogës tregon gjithçka për zhvillimet me Kristelën

By

Reperi Noga sot vërshoi portalet me raportimin se është ndarë nga Kristela Gjoka për shkak të nënës dhe motrave të tij, sepse prezantuesja nga Shqipëria nuk donte të jetonte me to.

Kjo lihet të kuptohet shumë qartë edhe në një postim të bërë mbrëmë nga Agoni ku ai flet për nënën e tij, pasi kishte fshirë çdo fotografi me Kristela Gjokën dhe kishte hapur një llogari të re.

Në postimin e tij, ai tregon se tashmë kur ka mbetur pa baba, ajo që do të bëj është lufta për nënën e tij të shtrenjtë.

‘Me qense qe babai me ka vdekur do luftoj te jetoj per te dashuren nene edhe kam pak fjal per te . Krejt qa kam per ty dashni . E shenjta Nena ime faleminderit per gjithqka je e , vetmja ne bote e ne perjetsi qe ke ndjenja te pasterta e te sinqerta per femijn tend je ti qe me mesove , qka esht respekti edukimi je ti qe me ben te jetoj i lumtur nuk ka imagjinat qe e shpreh ,dashurin ndaj teje qofsh e nderuar . Te pergjerohem per te gjitha’ – është shprehur Agoni.

Artikuj të ngjashëm