Janë bërë 9 vjet që kur Yllka Kuqi kishte veshur këto fustane nga Valdrin Sahiti

By

Yllka Kuqi që po shijon mëmësinë, ka ndarë disa fotografi që janë shkrepur para 9 vjetësh.

E fustanet që ajo kishte veshur ishin krijime të dizajnerit tani botërisht të njohur, Valdrin Sahitit.

Ndonëse kanë kaluar afër një dekadë, këngëtarja ende i quan këto fustane kryevepra dhe me të drejtë.

Në anën tjetër, këngëtarja është fokusuar më shumë në rritjen e vajzës së saj, por kjo nuk do të thotë që ajo është tërhequr nga skena muzikore.

Kujtojmë që projekti i fundit i këngëtares është lansuar para 10 muajsh. Kënga mban titullin “Qysh ke mujt” dhe është realizuar me videoklip. /Prive.al

Yllka Kuqi | Valdrin Sahiti

Yllka Kuqi | Valdrin Sahiti | Amazing wedding dress, Wedding dresses, Bride

 

Artikuj të ngjashëm