Samanta Karavella dhe Elinel vijnë në bashkëpunim dhe këto janë detajet

By

Këngëtarja nga Shqipëria Samanta Karavella shumë shpejtë do të sjellë bashkëpunimin e radhës.

Prive ka kuptuar se ajo së bashku me rep artisin Elinel kanë bashkuar forcat për projektin e ardhshëm.

“Chocolino” titullohet kënga e cila do të publikohet së shpejti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm