Cilin këngëtar e ndaloi Policia ?!

By

Pavarësisht që janë fytyra publike, shkelja e rregullave pason me gjobitje e që këtë vit për personazhet e njohura kanë qenë të shpeshta.

Sot nga Policia është ndaluar një tjetër këngëtar. Sipas disa burimeve, Art Abazi ka kaluar semaforin në të kuqe e kjo ka bërë që Policia ta ndaloj atë në kryeqytet.

Prive.al ka siguruar fotografinë Arti, shihet brenda veturës dhe dy policë pranë tij.

Këngëtarin përpos në klipe, në ekran do e shohim edhe si valltar pasiqë ai do të jetë pjesëmarrës në Dancing With the Stars Albania, format në të cilin më parë e kemi parë edhe vëllain e tij, Drenin./Prive.al

1440168943664

Artikuj të ngjashëm