Ja sa i kushtoi Noizyt Mercedesi i ri

By

Pasion të vërtetë pas muzikës që bën, i ka veturat.

Dhe të tilla, reperi shqiptar Noizy ka mjaftueshëm sa për një koleksion. Shpesh e prezanton bishën e tij ‘Ferrari’, por reperi, tash ka një tjetër dashuri.

Para pak ditësh Noizy prezantoi veturën e re, të tipit Mercedes, të cilën ai e quan “baby”.

Këtë veturë, ai ia ka bashkangjitur koleksionit të makinave të tjera luksoze që ka, dhe edhe çmimi i Mercedesit të ri, është marramendës.

Për këtë veturë, reperi ka paguar hiç më pak se 209,900 euro. Në një video që ka publikuar në Instagram, në mes të tjerash pamje të veturës, bëhet i ditur edhe ky cmim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm