Armina Mevlani i shmanget temperaturave të ftohta të vendit tonë! (FOTO)

By

Blogerja e njohur Armina Mevlani është emër mjaft i lakuar i shtypit rozë e vëmendje të madhe tek ajo i jipet edhe lidhjes që ka me Shkëlzen Berishën, djalin e ish kryeministrit, Sali Berisha.

Për bukuroshen duket se lidhja e saj dhe puna po ecin shumë  mire, pasi që e shohim shumë të  angazhuar koheve të fundit me udhëtime të shumta për pune e ndonjëherë edhe vetëm për qef.

Ditët e ftohta në vendin tonë siç duket e kan mërzitur Arminën e cila ka udhëtuar drejt një vendi me temperatura mjaft të larta siç është Dubai.

Të shumtë janë artistët tanë që në këtë periudhë të vitit zgjedhin plazhet e bukura e kohën me diell duke i ikur kështu stinëve të ftohta të vendit tonë.

Armina në fotografinë e fundit shfaqet tejet në formë me rroba banjo pranë pishinës, ku duket se po kalon moment të mrekullueshme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm