Lansohet projekti i ri i Loredanës (VIDEO)

By

Loredana ka lansuar projektin e saj të ri muzikor.

Kënga quhet ‘On Top’ dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Si zakonisht, Lori e publikoi projektin pas mesnate dhe deri tani sipas komenteve, po pëlqehet.

Artikuj të ngjashëm