Emina Çunmulaj shpërthen me kreativitet, i bën bashkëshortit surprizën mbresëlënëse

By

Të larguar nga shtëpia, në arratisje vetëm për vete.

Kjo është surpriza që Emina Çunmulaj ka zgjedhur t’i bëjë bashkëshortit të saj në ditëlindjen e tij.

Miliarderi izraelit Sam Nazarian, me të cilin Çunmulaj ka dy vjet e martuar e ka dy fëmijë, feston ditën e tij të lindjes dhe Emina është kujdesur që ai të marrë dhuratën më të bukur.

Në një avion privat, dyshja kanë fluturuar në një vilë private për ca ditë romantike e një darkë e ka pritur të shtruar Nazarianin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm