8 Marsi në familjen e Teuta Krasniqit – ajo dhe vajzat e saj po që kaluan bukur

By

Në ditën ndërkombëtare të grave, Teuta Krasniqi gjeti kohë që ta kalojë me vajzat e saja.

Aktorja e njohur e cila tani për tani i është dedikuar prodhimit të serialit të saj “iStar”, e ka kaluar këtë festë me të bijat e saj Tarën dhe Kaian.

Ajo i ka dërguar ato në një pishinë të mbyllur për të bërë not, derisa ca imazhe ka publikuar edhe në rrjetet sociale.

Në njërën nga to e uron edhe 8-të Marsin për gratë, ndërsa vogëlushja Kaia shihet duke e shijuar këtë ditë tej amse dhe po që është shumë simpatike. /Prive.al
Artikuj të ngjashëm