A e dëgjuat këngën e re të Shpat Kasapit? (VIDEO)

By

Shpat Kasapi ka publikuar një projekt të ri muzikor.

Këngëtari solli me videoklip këngën me titull “Gjithë jetën” realizuar nga Ergys Shahu dhe Petro Xhori.

Videoklipin e ka realizuar X Creative dhe ju mund ta shihni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm