Ja në cilin vend po shijojnë pushimet Afërdita Dreshaj dhe i dashuri i saj (FOTO)

By

Periudha e fundit e qëndrimit në Amerikë për Afërdita Dreshajn ka qenë ndër më të gjatat e padyshim edhe ndër më të mirat.

Kjo për faktin se këtë herë Afërdita ka qëndruar pothuajse tërë kohën pranë të dashurit të saj, hokejistit të njohur, Jakub Kindl.

Dyshja krahas angazhimeve të shumta së fundmi gjetën kohë edhe për disa ditë pushimi duke zgjedhur kështu një lokacion mjaft të bukur.

Bëhet fjalë për ishujt Turks&Caicos të cilat gjinden shumë afër shtetit të ‘Kubës’ pra në pjesën jugore të Floridës. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm