Blero me sekrete ndaj Tarës ?!

By

Këngëtari Blero Muharremi po vazhdon të shfaqet një prind i përkushtuar.

Ai pothuajse çdo ditë ndan kohë për të bijën duke u munduar të bëj çdo moment të saj të lumtur.

E një foto e postuar para pak castesh ku ai shfaqet me Tarën teksa ka lënë një mesazh si përshkrim që lë hapësirë për dilema e spekulime.

‘Një ditë do ta kuptosh’ – ka shkruar Blero në imazhin e shpërndarë.

Se çfarë do t’i thotë një ditë ai të bijës nuk dihet mirëpo me rëndësi është që sekretet dhe të pazbuluarat nuk do jenë gjithmonë të tilla. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm