Ajo që fansat e saj po e prisnin, Adelina Tahiri ka gati këngën

By

Që kur është bërë nënë, i ka thënë JO skenës njëherë për njëherë.

Mirëpo Adelina Tahiri e cila tashmë ia ka marrë dorën mëmësisë, ka vendosur që të kthehet me një këngë e një klip të ri.

View this post on Instagram

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Siç merr vesh Prive, ajo ka tashmë gati gjithçka derisa vetëm klipin pritet ta xhirojë në një vend jashtë Maqedonisë.

Tahiri ka premtuar se kënga e re do jetë diçka që s’e kemi parë më herët nga Adelina, ndërsa për t’i tejkaluar këto pritshmëri ajo ka angazhuar një ekip të madh që do punojë në skenat e klipit dhe dukjen e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm