Zbulohet data e lansimit të ‘365 pa ty’ nga Genc Prelvuklaj (FOTO)

By

Ka ditë që reperi i njohur i grupit, Etnon, Genc Prelvukaj po paralajmëron projektin e tij më të ri ‘365 pa ty’.

E duket se më në fund i gjithë procesi i klipit është përfunduar dhe tashmë kemi një datë të publikimit të tij.

Ora 17:00 e ditës së diel do të jetë edhe finalja sa i përket këtij produkti i cili e sjell Gencin si ‘Solo’ pas një periudhe prurjesh bashkëpunim me Milotin e artistë tjerë.

Klipi i kësaj kënge është xhiruar kryesisht në qytetin e Ulqinit teksa është realizuar nga kompania e artisit Black Fish Entertainment. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm