Ja kur po vjen “Tkrkt” nga Era Istrefi!

By

Pasi u rikthye me projektin “Bebe”, Era Istrefi ka gati këngën e re.

“Tkrkt” titullohet kënga e cila tashmë është finalizuar dhe është gati për lansim.

View this post on Instagram

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Por, tani Era na zbuloi dhe kohën e publikimit të këngës së re.

Ajo që të gjithë po prisni nga ajo, do të publikohet nesër në ora 16:00 në Youtube. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Artikuj të ngjashëm