E shtuna i takon Onat dhe Cozman

By

Pas disa muajsh pauzë, Onat dhe Cozman po rikthehen me projektin e ri muzikor.

Kënga tashmë është finalizuar dhe do të publikohet këtë të shtunë në ora 17:00 në Youtube.

“Dysho” mban titullin kënga e re, nga e cila mund të dëgjoni pak në postimin e mëposhtëm. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by COZMAN (@cozman)

Artikuj të ngjashëm