Dalin pamjet e para nga klipi i ri i Melisës (VIDEO)

By

Pas debutimit në muzikë me këngën ‘U kry’, Melisa Lleshi ka finalizuar projektin e radhës.

Ish-konkurrentja e ‘Për’puthen’ së shpejti sjell ‘Leje’ të punuar në studion e Irkenc Hykës.

Ajo ka ndarë me ndjekësit pamjet e para të klipit të ri për të cilin u kujdes Imagine Films.

Nëse nuk e dini, Melisa prishi kontratën me Diez Music dhe tani po vazhdon e vetme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm