Djali i Rihannas zyrtarisht foshnja më i pasur i Hollywood-it

By

Rihanna dhe i dashuri i saj ASAP Rocky mirëpritën fëmijën e tyre të parë javën e kaluar, u raportua të enjten.

Dhe tani është vlerësuar se djali i tyre i paidentifikuar tashmë ka një vlerë neto prej 1.2 miliardë funtesh, kur pasuria e njëjtë e nënës së tij 34-vjeçare kombinohet me 7.5 milionë funte të 33-vjeçarit A$AP.

Viti ka nisur me një bum bebesh në Hollywood, me Kylie Jenner (749 milion £) duke sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë – të quajtur më parë Wolf – me të dashurin e saj Travis Scott, (41.5 milion £) tre muaj më parë.

Kohët e fundit, motra e saj Kourney Kardashian (52 milion £) filloi udhëtimin e saj IVF me partnerin Travis Barker (40 milion £).

Sipas Buzz Bingo, Kim Kardashian (1.3 miliardë paund) dhe tani ish-bashkëshorti Kanye West (1.3 miliardë paund) zënë vendin e dytë me 2.6 miliardë paund pasuri mes tyre që ndahen mes North, tetë, Saint, gjashtë, Çikago, katër dhe Psalmi, tre.

Beyoncé (378 milion £) dhe Jay-Z (984 milion £) ndjekin nga afër në vendin e tretë, me 1.3 miliardë £ mes tyre, duke u siguruar tre fëmijëve të tyre – Blue Ivy, 10, dhe binjakëve katërvjeçarë Sir dhe Rumi –  433 milionë funte secilit.

Të dhënat u mblodhën nga prindërit e famshëm dhe vlera totale e tyre neto e vlerësuar në dollarë, u konvertuan në paund dhe më pas u ndanë në mënyrë të barabartë dhe u renditën mes numrit të fëmijëve për të përcaktuar vlerën neto të vlerësuar për fëmijë.

Artikuj të ngjashëm