Ja çka ka për të thënë Ledri për mbrëmjen e djeshme

By

Reperi Ledri Vula mbrëmë festoi ditëlindjen e 30-të nën shoqërinë e miqve e familjarëve të mbledhur në këtë ditë të veçantë.

Festa që u përcoll hap pas hapi në Prive.al u përshkua nga një atmosferë e jashtëzakonshme që prej nisjes e deri në mbarim.

E pas festimeve dhe akumulimit të energjisë, Ledri Vula ka gjetur kohë për një falemnderim për gjithë të pranishmit në atë që e konsideroi si natën më të mirë në jetë.

Nje falenderim shume te madh per te gjith shoqnin dhe familjen qe ishit mbrem ne party-n surprize dhe mbi te gjitha faleminderit nenes,fejos edhe titit per organizimin me te mir naiher. Shum faleminderit te gjitheve per urimet qe me keni derguar dhe ma keni ber diten edhe me happy me dashurin qe ma keni fal. Peace and love! Ju dua – është shprehur Ledri në Instagram.

Ndryshe, një material enkas për eventin ju pret të Shtunën që vjen në fillim nga ora 19:00 në adresën për showbiz shqiptar, emisionin PRIVE.

 

Artikuj të ngjashëm