Einxhel Shkira shtatzënë për herë të parë

By

Një nga pikëpyetjet e javëve të fundit në media ishte pritja e ëmbël e Einxhel Shkirës.

Prive si gjithnjë u interesua dhe solli të vërteten tek ju!

Einxhel Shkira dhe partneri i saj Dj Dagz do të bëhen prindër së shpejti për herë të parë, kjo pasi Einxhel është në javën e 16-të të shtatzënisë.

Klikoni në videon e mëposhtme për të kuptuar më shumë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm