“Dashuri dhe turbulenca”, çfarë ndodhi në natën e premierës?

By

Është publikuar edhe filmi shqiptar i zhanrit komedi “Dashuri dhe turbulenca”.

Filmi është përshtatur nga shfaqja e famshme “Boing Boing”, dhe disa ditë më parë pati edhe premierën.

Çfarë ndodhi atë natë, kush ishte i ftuar dhe çfarë u tha, ndiqni të plotë materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm