Ishte 30 vjeç kur u deh për herë të parë, Xhuli rrëfen eksperiencën e saj aspak të këndshme

By

Të mbledhur në oborr, banorët kaluan paraditen duke diskutuar tema të ndryshme.

Një nga ato ishte edhe alkooli ku Xhuli zbuloi se për herë të parë që ishte dehur ajo kishte 30 vjeç.

Banorja rrëfen se si kishte tejkaluar masën dhe se e gjitha ishte një eksperiencë aspak e këndshme.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm