Aida Doçi shtatzënë për herë të parë

By

Këngëtarja e njohur Aida Doçi është shtatzënë për herë të parë.

Prive mëson nga burime të sigurta se këngëtarja është disa muajshe shtatzënë dhe këtë periudhë të pritjes së ëmbël e ka mbajtur në privatësi të plotë.

Ndiqni materialin e mëposhtëm të përgatitur nga Prive për të kuptuar më shumë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm