Mbresa dhe Lugati sjellin një rikrijim interesant të këngës së Sinan Vllasaliut

By

Lugati dhe banorja më e re Mbresa ishin në oborr dhe kohën e kaluan duke kënduar.

Të dy së bashku rikrijuan një nga këngët më të famshme të Sinan Vllasaliut, “Mrapsht”.

Ndiqni më poshtë videon e plotë. /Prive.al

\

Artikuj të ngjashëm