Dua Lipa publikon projektin e fundit për këtë vit

By

E hapi “epokën e saj” të re me këngën “Don’t start now”, dhe kishte filluar të paralajmëronte edhe albumin e saj të ri.

Vetëm pak ditë më parë, ajo zbuloi edhe titullin e albumit të saj në mënyrën më të veçantë që kemi parë ndonjëherë. Një tatuazh diskret në krahun e saj:

Albumin mban titullin “Future Nostalgia” njëjtë quhet edhe kënga që ajo sapo ka publikuar.

Përndryshe albumi i saj i ri, i dyti me radhë, do të publikohet vitin e ardhshëm dhe ajo premton se do të ketë shume tinguj që nuk i dëgjojmë më, tinguj të diskove të viteve të 80-ta. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm